autor: glavni urednik, objavljeno: 22.05.2019.

ZATON 2019.

Kako nam je bilo ?

KBC Zagreb ove godine predstavljalo je oko 150 učesnika, članova Sindikata KBC Zagreb i Sindikalne podružnice HSSMS-MT KBC Zagreb.

Putovalo se osobnim automobilom ili u busu s pjesmom i veseljem i uz riješavanje tekuće problematike, pa smo imali i nekoliko izvanrednih stajanja.

Vrijeme je bilo sunčano, unatoč Vakulinim prognozama. Pjesma i smijeh otjerali su sve oblake tamo negdje preko Velebita u Zagreb, pa nismo imali prevelikih poteškoća na terenima.

Učesnici su i ove godine ostavili dušu i znoj na svim sportskim terenima, unatoč godinama koje nas muče, škripavim koljenima i ukočenim leđima.

No, nije bilo uzalud. Ukupno 2. mjesto u ukupnom plasmanu, a 1. mjesto nam je izmaklo zbog malih administrativnih propusta.

No, nema veze. Sportski smo podnijeli taj gubitak, iduće godine bumo pametniji.

REZULTATI .....