02.01.2023.

SPORTSKE IGRE -Rovinj 2023.

FOTO GALERIJA

U organizaciji ŠUSS- Športske udruge socijalne skrbi i Sindikata KBC Zagreb održani su 29. sportsko-sindikalni susreti od 30. svibnja  do 04. lipnja 2023. u Turističkom naselju „Villas Rubin“ u Rovinju, našem omiljenom sportskom okupljalištu.

Susreti su okupili oko 700 sudionika, moglo je i više, ali su nam kapaciteti bili ograničeni od strane Rovinja zbog čega smo morali zastati s prijavama već krajem siječnja.

Na svečanosti otvorenja 29. sportsko-sindikalnih susreta sudionike su pozdravili Marija Pletikosa, državna tajnica Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, Tanja Leontić, predsjednica Sindikata KBC Zagreb i Josip Masnić, predsjednik ŠUSS –Športske udruge socijalne skrbi.

Za večernji muzički „štimung“ pobrinuo se DJ Boris. Pjesma i ples do sitnih sati omogućili su laganiji i zdraviji san.

Prvi dan sportska natjecanja popratila je kamerom HRT ekipa, a članovima Organizacijskog odbora gostovali su na Radio Rijeka i Radio Pula.

U ukupnom poretku 2. mjesto osvojila je ekipa KBC ZAGREB.

Sudionici igara ogledali su se u velikom broju pojedinačnih i ekipnih sportskih disciplina cijelo vrijeme praćeni suncem, mirisom mora i borova uz izvrsne i neumorne navijače.

Čestitamo svim pobjednicima i nositeljima odličja, a svim sudionicima se zahvaljujemo na dolasku i nezaboravnim druženjima.

Vidimo se i iduće godine...

REZULTATI KBC ZAGREB

(M)

1. POTEZANJE KONOPA, 2. mjesto